Istnieją 3 cechy
które odróżniają nas od konkurencji

1. JESTEŚMY NA RYNKU OD PONAD 20 LAT.

Przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie kompleksowych dostaw sprzętu i usług informatycznych w szeroko pojętym zakresie informatyki użytkowej.

Dostarczamy najwyższej jakości nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Naszych Klientów, pozwalające im w pełni wykorzystać możliwości, które stwarza obecna Era Informatyzacji.

Świadczymy również kompleksową opiekę nad infrastrukturą teleinformatyczną naszych Klientów z zapewnieniem stałej gotowości serwisowej.

Od 2006 roku posiadamy własną siedzibę w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej 16A o powierzchni ponad 400m2, z  parkingiem dla naszych Klientów.

2. Indywidualne podejście do klienta

Zdobyte przez lata doświadczenie, konkurencyjne ceny, bardzo szeroka oferta asortymentowa (wszystkie linie produktowe dostępne w autoryzowanej dystrybucji w Polsce oraz krajach UE), pozwalają na dopasowanie oferty do potrzeb klienta, dodatkowo wyróżnia nas odpowiednie tempo pracy i sposób komunikowania się z klientem.

Zdobyte przez lata doświadczenie, konkurencyjne ceny, bardzo szeroka oferta asortymentowa (wszystkie linie produktowe dostępne w autoryzowanej dystrybucji w Polsce oraz krajach UE).

Ekspresowa realizacja wszelkich zleceń i zamówień, najwyższa jakość oferowanych produktów jak i świadczonych usług, oraz profesjonalna obsługa to wszystko na co może liczyć stale powiększające się grono Klientów naszej firmy.

3. Admikom po godzinach

Często wspieramy Klientów poza standardowymi godzinami pracy firmy, co nasi Klienci sobie cenią.