Press enter button on the keyboard computer Protective shield virus red Exclamation Warning Caution Computer in dark with word virus

Firewall i ochrona antywirusowa

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Od lat bazujemy na sprowadzonych, innowacyjnych rozwiązaniach IT przeznaczonych do ochrony komputerów w sieciach teleinformatycznych. Dla Klientów pragnących zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa świadczymy  usługę zdalnego zarządzania bezpieczeństwem  w tym instalowanie i konfigurowanie właściwego oprogramowania.  Projektujemy również rozwiązania do tworzenia bezpiecznych kopii zapasowych w chmurze. Po poznaniu oczekiwań, zakres prac uzgadniany jest indywidualnie z Klientem.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz systemów antywirusowych oraz sprzętowych firewall chroniących przed hakerami. Dysponujemy oprogramowaniem, które gwarantuje bezpieczne zakupy i bezpieczną bankowość bez wpływu na wydajność systemu. Bezpieczeństwo w internecie oraz bezpieczeństwo danych jest naszym priorytetem czego dowodem jest stosowanie sprawdzonych rozwiązań chociażby takich firm jak Eset, Stormhield czy Fortigate.

Niezdolny do pracy? Twoje systemy nie działają?

Pomożemy Ci szybko i sprawnie przywrócić je do życia!