7614845826_7bb1be2372_b[1]

Sprzęt komputerowy

W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się komputery stacjonarne i przenośne. Są to rozwiązania dedykowane zarówno dla użytkowników biznesowych / instytucjonalnych jak i indywidualnych. Spośród notebooków trzon oferty stanowią produkty takich firm jak: Apple, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo.

W rozwiązaniach stacjonarnych największym zaufaniem klientów cieszy się sprzęt naszej własnej produkcji. Nasi kontrahenci również często sięgają po rozwiązania takich marek jak: Dell, HP, , Fujitsu, Lenovo czy NTT.

Powodem częstszego wyboru stacjonarnych komputerów naszej produkcji przez naszych klientów jest przede wszystkim większa elastyczność w konfiguracji takiego sprzętu, czyli lepsze dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań kupującego, jak również niższa cena w stosunku do gotowych komputerów ww. producentów. Nieskromnie należy dodać, że komputery firmy Admikom jakością montażu i bezawaryjnym czasem eksploatacji nierzadko przewyższają sprzęt markowych producentów.

Realizujemy zamówienia na komputery od najbardziej wymagających klientów: od prostych zestawów biurowych poprzez domowe zestawy multimedialne, a skończywszy na zaawansowanych konfiguracjach przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań takich jak projektowanie CAD/CAM, zaawansowana grafika, analizy i symulacje oraz obróbka wideo.

Niezdolny do pracy? Twoje systemy nie działają?

Pomożemy Ci szybko i sprawnie przywrócić je do życia!