Network switch and ethernet cables,Data Center Concept.

Sieci światłowodowe, komputerowe i CCTV, centrale telefoniczne.

Nasza firma zajmuje się instalacją od podstaw oraz rozbudową wszelkich sieci komputerowych. Na tym polu w ciągu kilkunastu lat naszego istnienia zgromadziliśmy potężny bagaż doświadczeń. Szczególnie istotnym czynnikiem jest odpowiedni dobór Klientowi właściwej infrastruktury sprzętowej, platformy systemowej oraz co najważniejsze zapewnienie i zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa działania danej sieci. Koncentrujemy się wyłącznie na sprawdzonych, markowych rozwiązaniach, gwarantujących stabilną i niezawodną pracę instalowanych przez nas sieci teleinformatycznych oraz zapewniających wymierne korzyści naszym Klientom przez wiele kolejnych lat.

Naszym Klientom oferujemy następujące usługi:
– instalację okablowania oraz wszelkich urządzeń pasywnych sieci,
– konfiguracje przełączników, routerów,
– konfigurację urządzeń dostępowych sieci WLAN,
– konfigurację urządzeń dostępowych wszystkich operatorów telekomunikacyjnych,

Doskonale wiemy o tym, iż pełną wydajność, efektywność oraz stabilność sieci teleinformatycznych można osiągnąć jedynie poprzez właściwy dobór urządzeń aktywnych jak i pasywnych danej sieci z właściwym ich zainstalowaniem i skonfigurowaniem włącznie. Zdobyte przez lata doświadczanie pozwala nam zagwarantować pełen profesjonalizm w działaniach przy rozbudowie i instalacji wszelkich sieci teleinformatycznych.

Zajmujemy się również projektowaniem oraz instalacją systemów telewizji przemysłowej CCTV, systemów kontroli dostępu oraz central telefonicznych.

Niezdolny do pracy? Twoje systemy nie działają?

Pomożemy Ci szybko i sprawnie przywrócić je do życia!